Aktuálně

Co se děje
v pivovaru

Zlatý pohár Pivex 2023

s velkou radostí Vám dnes přinášíme zprávu o naší účasti na letošní pivovarské soutěži Pivex a o našem skvělém úspěchu. Pivex je každoroční pivovarská soutěž, která se koná v České republice a zúčastňují se jí výrobci piva z celé země. Je pro nás velkou ctí, že jsme se mohli zúčastnit této prestižní soutěže a předvést své nejlepší výrobky.

Jsme velmi pyšní na to, že jsme v kategorii Míchaná nízkoalkoholická a nealkoholická piva získali 1. místo za naše DÉMONICKÝ REFRESH GRAPEFRUIT. Toto pivo má plnou chuť a osvěžující aroma grapefruitu.

Dále jsme se umístili na druhém místě v kategorii Tmavá piva za naše Černá hora Tmavé – Granát. Toto pivo je plné kávových a čokoládových tónů a naši zákazníci si ho velmi oblíbili pro jeho intenzivní chuť.

A nakonec jsme získali i 3. místo v kategorii Tmavá piva za naše LOBKOWICZ PREMIUM ČERNÝ. Toto pivo je vyrobeno z výběrových sladů a chmelů a je zrající v ležáckých sklepích. Má vynikající aroma a plnou chuť, což z něj činí skvělou volbu pro milovníky tmavého piva

Jsme velmi vděční za tato ocenění a chceme poděkovat našim skvělým pivovarníkům, kteří se na výrobě těchto piv podíleli. Těšíme se na to, až je budeme moci nabídnout našim zákazníkům a poskytnout jim tak nezapomenutelný zážitek z vynikajícího piva.